ورود

ورود به حساب کاربری خود

نام كاربري *
رمز عبور *
من را به خاطر داشته باش
بلبرینگ

بلبرینگ

انواع بلبرینگ و رولبرینگ

یاطاقان

یاطاقان

انواع یاطاقان

لاینر

لاینر

انواع لاینر

 • بلبرینگ

  بلبرینگ

 • یاطاقان

  یاطاقان

 • لاینر

  لاینر

 1. گریس
 2. بلبرینگ
 3. رولبرینگ
 4. یاطاقان

تهیه و توزیع انواع روان کننده : گریس نسوز، گریس بهداشتی، گریس مواد غذایی

مجموعه آل نبی به کمک و یاری تیم بزرگ و با تجربه انواع مدل های ی بلبرینگ ها را موجود داشته و اسرع وقت در تحویل مشتری بوده.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از این نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد. در ضمن قاعده همفکری ها جوابگوی سئوالات زیاد شاید باشد، آنچنان که لازم بود طراحی گرافیکی خوب بود. کتابهای زیادی شرایط سخت ، دشوار و کمی در سالهای دور لازم است. هدف از این نسخه فرهنگ پس از آن و دستاوردهای خوب شاید باشد.

تاریخ برند بلبرینگ ها

بلبرینگ KOYO

در سال 1971 کمپانی کویو فعالیت خود را اغاز کرد کلیه ی امتیازات این کمپانی در ابتدا متعلق به ایالات متحده ی امریکا بوده است که با گذر زمان ایالات متحده امتیاز این کمپانی را به کشور زاپن واگذار کرد و امروز شاهد پیشرفت کمپانی کویو در عرصه ی انواع بلبرینگ به ویزه بلبرینگ های صنعتی هستیم.


بلبرینگ SKF

طراحی بلبرینگهای مدرن خودکار توسط سون دینگ کولیت از شرکت SKF در سال 1907 انجام گرفت که اختراع آن تحت شماره 25406 در سوئد به نام وی به ثبت رسید . در سال 1934 اریک فرانک ، بیرینگ سیمی را اختراع کرد و به ثبت رسانید توجه او روی طراحی یکنوع بیرینگ با سطح مقطع بسیار کوچک که قابلیت جمع شدن در یک فضای کوچک را داشته باشد متمرکز گردید . بعد از جنگ جهانی دوم او بهمراه گرهارد هیدریخ کمپانی فراننک و هیدریخ را ( امروزه به نام فرانک GMBH ) جهت تولید بیرینگ سیمی ایجاد نمود . تحقیقات گسترده ریچارد استریبکس روی بلبرینگهای فولادی منجر به اختراع متالوژی نوع متادول 100cr6 ( anci 52100 ) گردید که در آن ضریب اصکاک بصورت عامل فشاری عمل میکند . اسقف وایزر کارور و بود وایز کارور در سال 1968 چرخهائی با بلبرینگ شیار دار اختراع کردند که حاوی یک نوع بلبرینگ حرکت خطی و متشکل از شیارهای داخلی و خارجی با زاویه 90 درجه و V شکل می باشد .

 

بلبرینگ FAG

سال 1819 فردریک فیشر بنیانگذار FAG از ماشین مخصوص برای تولید گلوله های با اندازه مساوی و کاملا گرد برای آسیابها و خردکن ها استفاده کرد و بدینترتیب صنعت مستقل تولید بلبرینگ را بنیان گذاری نمود . طراحی بلبرینگهای مدرن خودکار توسط سون دینگ کولیت از شرکت SKF در سال 1907 انجام گرفت که اختراع آن تحت شماره 25406 در سوئد به نام وی به ثبت رسید . در سالهای اولیه 1980 رابرت شرودر بنیانگذار پاسیفیک بیرینگ اولین بیرینگ دو ماده ای با سایز قابل تغییر با بلبرینگهای حرکت خطی را اختراع نمود . بیرینگهای دارای پوسته فلزی ( از جنس آلومینیوم ، فولاد ، فولاد ضد زنگ ) و یک لایه از مواد تفلونی که بوسیله غشاء چسبنده نازکی بهم وصل شده بودند .


بلبرینگ TIMKEN

اختراع قفسه بلبرینگی مخروطی در قرن نوزدهم توسط هنری تیمکن (1898) به ثبت رسید در همان سال او یک شرکت جهت تولید اختراعش تاسیس نمود . در طول یک قرن تولیدات تیمکن شامل انواع بلبرینگ از فولاد مخصوص و سایر مواد توسعه یافت . اختراع بیرینگ غلطکی به شکل غلطکهای نگهدارنده چوبی برای حرکت دادن یک جسم سنگین دارای قدمت زیادی است و ممکن است حتی زودتر از اختراع چرخ باشد . با وجودیکه اغلب عنوان میشود که مصریها از بیرینگهای غلطکی (رولربیرینگ ) بصورت تنه درخت در سورتمه استفاده میکردند ولی آنها در نقشه هایشان در معبد جیوهاتی هاتب بلوکهای پروزن سنگی بر روی سورتمه با محرکهایئیکه با مایعی روغنکاری شده بودند ، صحبت کرده اند که در واقع ساختمان یک بیرینگ ساده می باشد . همچنین در نقشه های مصری نوعی بیرینگ وجود دارد که در آنها از مته دستی استفاده شده است . ابتدائی ترین نمونه کشف شده از یک المان رولربیرینگ یک بیرینگ چوبی است که بصورت تیر چوبی برای جابجا کردن بقایای کشتی رومن نیمی در دریاچه نیمی ایتالیا بکار رفته است و این مربوط به 40 سال بعد از میلاد می باشد. 


 

مارک NACHI ساخت ژاپن است و این مارک دارای طرح (چینی) میباشد این مارک بیشتر مواقع طرح (چینی) است و نسخه اصل آن در بازار کم یاب است.

 

اخرين اخبار

 1. آخرین نظرات
 2. مطالب پر بحث

پشتیبانی آنلاین

LiveChat Help
LiveZilla Live Help

مشتری مداری

این مجموعه می کوشد تا بر اساس مشتری مداری و با ارائه بهترین کیفیت ، رقابتی ترین قیمت ها ، سرویس دهی منظم و تحویل به موقع کالا ، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.

مارک معتبر

این گروه سعی داشته حتی در اجناس چینی از مارک های معتبر تهیه کند کا شامل استاندارد های رسمی امروزی دنیا بوده و مورد اعتماد مشتریان خود بوده.

قیمت مناسب

بلبرینگ آل نبی سعی بر این داشته که کالا را از مبدا یا نماینده اصلی تا به دست مشتری با مناسب ترین قیمت تمام شده برساند.

کالای اصلی

 بلبرینگ آل نبی، فقط کالای اصلی عرضه می کند و از توزیع کالاهای طرح (تقلبی) معذور است. بلبرینگ های ارائه شده بر اساس استاندارد می باشد.

Latest news

Latest news

شما اینجا هستید: Home صفحه نخست صفحات تاریخ برند بلبرینگ ها