پست شده در کاتالوگ عام یا جنرال

کاتالوگ KOYO

دانلود

معرفی برند KOYO

KOYO SEIKO در سال ۱۹۲۱ توسط IKEDA تاسیس شد. در دهکده ای که به دنبال آن یکی از بزرگترین تولید کنندگان بالابرهای جهانی و سیستم های رانندگی خودرو است.

با هم ادغام Koyo Seiko Co.، Ltd. و Toyoda Machine Works، Ltd. در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۰۶ شرکت JTEKT تاسیس شد. امروزه با دفتر مرکزی در اوزاکا، ژاپن، شرکت JTEKT دارای عملیات جهانی در اروپا، آسیا، ایالات متحده آمریکا و آمریکای لاتین است.

با فعالیت های متمرکز بر چهار حوزه عمده: تحمل، فرمان، محور و ماشین ابزار JTEKT قصد دارد در انتظار انتظارات بالایی از مشتریان خود و کسب اعتماد جامعه باشد. بالاترین استانداردهای کسب و کار و یک پایه فن آوری قوی همراه با توانایی های مهندسی، پایه ریزی رشد و نوآوری JTEKT است. جاه طلبی JTEK است که در میان ده ها شرکت برتر جهان قرار گیرد. بنابراین، در چهار بخش تولیدی خود، به دنبال تعالی در کیفیت و قابلیت اطمینان محصول ادامه خواهد داد. JTEKT در حال حاضر سازنده سیستم های پیشرو در ژاپن و سازنده شماره ۲ در سراسر جهان است. JTEKT از طریق سطوح بالای کیفیت محصول و عملکرد بالا، احترام و اعتماد سازندگان خودرو و تولید کنندگان صنعتی در سراسر جهان را به دست آورده است. به همان اندازه اولین سازنده سیستم های فرمان سیستم های قدرت الکتریکی و هیدرو الکتریکی بود.

منبع : http://www.jtekt-hpi.com


Koyo نام تجاری شرکت JTEKT برای بلبرینگ است. توانایی های مهندسی و تولید JTEKT از بلبرینگ فوق العاده بزرگ با قطر بیرونی هفت متر تا بلبرینگ مینیاتوری با قطر داخلی به اندازه یک میلیمتر است. با استفاده از مواد جدید و جدیدترین تکنولوژی تولید، شرکت JTEKT تولید کننده یاتاقانهای سرامیکی هیبرید و انواع خاصی از یاتاقانهای ویژه ی محیطی را برای رفع نیازهای فزاینده و شدید صنایع مدرن توسعه داده است. شرکت JTEK در پیشروی، به عنوان یک رهبر تکنولوژیکی در صنایع دنیای مدرن، ایستاده است.

شرکت JTEK متعلق به ۱۸ کارخانه یاتاقان در هفت کشور و ۶ مراکز فنی مهندسی تحقیق و توسعه در سه قاره است. Koyo راه حل های نوآورانه را برای تولید کنندگان اصلی تجهیزات و کاربران نهایی پس از فروش تمرکز بر بازار های کلیدی مانند خودرو، کشاورزی و ساخت و ساز، صنایع سنگین (فولاد و بادی)، دنده، گیربکس، موتور الکتریکی و ماشین آلات عمومی ارائه می دهد.
نام تجاری Koyo خود را با تولید کنندگان خودرو و تولید کنندگان صنعتی در سراسر جهان تاسیس کرده و گواهینامه ISO / TS 16949 را در تمام تجهیزات تولید و فروش تحمل کرده است.

منبع : http://www.koyo.eu

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
enemad-logo