پست شده در کاتالوگ عام یا جنرال

کاتالوگ URB

دانلود

شرکت بلبرینگ URB یکی از بزرگترین تولید کنندگان یاتاقانهای نورد از جنوب شرقی اروپا است و بیش از ۵۳ سال در بازار جهانی شناخته شده است. شایستگی اصلی بلبرینگ URB رومان کیفیت بالا محصولات طراحی شده و ساخته شده در طیف گسترده ای از انواع و اندازه، پشتیبانی فنی، برنامه های کاربردی و خدمات طراحی است.

RULMENTI S.A تولید و توزیع تحت نام تجاری URB طیف گسترده ای از محصولات بلبرینگ از جمله: شعاعی بلبرینگ، بیرینگ غلتک مخروطی، بلبرینگ کروی غلتک، یاطاقان های رانش، بیرینگ سیلندر رانش، همه برای دقت و قابلیت اطمینان خود شناخته شده است. تمام بلبرینگ مطابق با استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و استانداردهای DIN تولید می شود. با استفاده از دانش، بیش از ۵۳ سال تجربه و دانش و اطلاعات عمیق ما در مورد محصول و برنامه های مشتری، توسعه و ارائه یاتاقان های ویژه برای برآوردن نیازهای خاص خود را تجمع می یابند.

محصولات شرکت URB در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از جمله: اتومبیل، راه آهن، صنایع ریخته گری،الکتروموتور، پمپ، ماشین آلات ساخت و ساز، ماشین آلات کشاورزی و بسیاری از برنامه های مهندسی دیگر استفاده می شود. از سال ۱۹۵۶، RULMENTI S.A. به شدت توسعه بازارهای خارج از کشور خود را و در حال حاضر از تولید شرکت  ۸۰٪ فروش در سراسر اروپا، امریکا، آسیا و آفریقا است. این شرکت از طریق شبکه توزیع کنندگان در بیش از ۴۰ کشور به مشتریان خود نزدیک هست، برای مثال آلمان، ایتالیا، بلژیک، فرانسه، ترکیه، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا، آرژانتین، برزیل، مصر، کره، تایوان، تایلند، سنگاپور، U.A.E. امروزه RULMENTI S.A. دارای ظرفیت تولید سالانه ۳۰٫۸۰ میلیون عدد است. یاتاقان سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردهای بین المللی EN ISO 9001/2000 گواهی کیفیت جهانی پذیرفته شده است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
enemad-logo