پست شده در کاتالوگ بلبرینگ های خطی

کاتالوگ HIWIN

HIWIN این کارخانه تایوانی انواع بالسکرو و لاینربیرنگ ها را تولید می کند و جزء مشهورترین برندها می باشد .

انواع ریل و واگن شرکت HIWIN

ریل و واگن سری HG

ریل و واگن  سری HG با ظرفیت بار و سفتی بالاتر از دیگر محصولات مشابه با شیار دایره ای و ساختار بهینه سازی طراحی شده اند. این ویژگی بارهای برابر را در جهت شعاعی، معکوس شعاعی و جانبی و خود تنظیم برای جذب خطا نصب است. بنابراین، مسیرهای خطی سری HG می توانند عمر طولانی با سرعت بالا، دقت بالا و حرکت خطی صاف به دست آورند.

ریل و واگن سری EG

سری EG یک مشخصات کم، ظرفیت بار بالا و بلوک هدایت شدید است. همچنین دارای امتیاز بار برابر در هر چهار جهت و توانایی هماهنگی برای جذب خطای نصب است، که امکان سنجی دقیق تر را فراهم می آورد. علاوه بر این، ارتفاع مونتاژ پایین و طول کوتاهتر، سری EG را برای دستگاه های با سرعت بالا، ماشین های اتوماسیون و برنامه های کاربردی که فضای محدود است محدود می کند.

ریل و واگن سری CG

راهنماهای خطی سری CG دارای ظرفیت بار لحظه ای تا ۵۰٪ بالاتر از مجموعه های استاندارد HG است. پیکربندی بلبرینگ O-Type (عقب به عقب) و یک سیستم گردش مجزای یکپارچه گردش تسلیحات را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث افزایش سرعت حرکت می شود. نوار پوشش محافظ فولاد ضد زنگ محافظ گرد و غبار را افزایش می دهد و باعث انتقال بلوک صاف می شود.

ریل و واگن سری RG

سری RG دارای غلتکی به عنوان عنصر نورد به جای توپ فولادی است. سری RG با زاویه تماس ۴۵ درجه ای طراحی شده است. تغییر شکل الاستیک سطح تماس خطی در طی بارگیری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و به این ترتیب استحکام بیشتر و ظرفیت بار بیشتر در تمامی ۴ جهت بارگذاری ارائه می شود. راهنمای خطی سری RG عملکرد بالا را برای تولید دقیق دقیق ارائه می دهد و می تواند یک عمر طولانی تر از هدایت خطی سوزن بلبرینگ سنتی به دست آورد.

ریل و واگن سری WE

سری WE دارای ویژگی های بار بار برابر با شعاعی، رادیال معکوس و جهت جانبی با نقاط تماس در ۴۵ درجه است. این همراه با ریل های وسیع، اجازه می دهد تا مسیریابی برای بارهای بالا، لحظات و سفتی رتبه بندی شود. با طراحی، آن دارای قابلیت خود هماهنگی است که می تواند بیشترین اشتباهات نصب را جذب کند و می تواند استانداردهای دقت بالا را تامین کند. توانایی استفاده از یک ریل تک و داشتن مشخصات پایین با مرکز جاذبه کم، ایده آل است که فضا محدود است و یا لحظات بالا مورد نیاز است.

ریل و واگن سری MG

سری MG یک راهنمای خطی مینیاتوری است که در یک اندازه جمع و جور با یک طراحی تماس با قوس گوتیک ارائه می شود که سختی بالا و استحکام بالا در برابر بارهای لحظه ای را در همه جهات ارائه می دهد. سری MG نیز حفاظت ضد خوردگی ارائه می دهد که تمام مواد در درجه خاص فولاد ضد زنگ برای سازگاری در محیط های مختلف کار می کنند. سری MG در یک بلوک باریک (MGN) و همچنین با عرض بزرگ (MGW) در دسترس است.

ریل و واگن سری QH

توسعه ی خطی خطی QH Hiwin بر اساس یک تماس دایره ای قوس چهار ردیف است. راهنمای خطی سری QH با فن آوری SynchMotion ™ جنبشی صاف، روانکاری عالی، عملیات ساکت تر و عمر طولانی تر را ارائه می دهد. بنابراین راهنمای خط QH کاربرد صنعتی گسترده ای در صنعت با تکنولوژی بالا دارد که در آن سرعت بالا، سر و صدای کم و کاهش تولید گرد و غبار مورد نیاز است. سری QH با سری HG قابل تعویض است.

ریل و واگن سری QE

توسعه خطی خطی QE Hiwin بر اساس یک تماس چهار گوشه دایره ای استوار است. راهنمای خطی سری QE با فن آوری SynchMotion ™ جنبشی صاف، روانکاری عالی، عملیات ساکت تر و عمر طولانی تر را ارائه می دهد. بنابراین راهنمای خط QE دارای کاربردهای گسترده صنعتی در صنعت با تکنولوژی بالا است که در آن سرعت بالا، سر و صدای کم و کاهش تولید گرد و غبار مورد نیاز است. سری QE با سری EG قابل تعویض است.

ریل و واگن سری QW

راهنمای خطی سری QW با فن آوری SynchMotion ™ دارای تمام مزایای سری WE است که ویژگی های سختی لحظه ای بالا را دارد و برای برنامه های صرفه جویی در یک ردیف یا فضا مناسب است. با فن آوری SynchMotion ™، آن را نیز فراهم می کند حرکت ساکت تر و نرم تر، روانکاری عالی و عمر طولانی تر. سری QW با سری WE قابل تعویض است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو
enemad-logo